2024

Tématem třetího ročníku Rallyshow Vacov je:

Dakar vs. WRC

Budeme porovnávat nejslavnější a nejtěžší závod na planetě Rally Dakar se závody mistrovství světa v rally WRC. Řeč bude nejen o uplynulé Rally Dakar, ale také o Central European Rally, prvním závodě mistrovství světa v Česku, který se konal přímo kolem Vacova.

Sestavu hostů a program třetího ročníku najdete zde.

 

Nejen talkshow!

Rallyshow Vacov je neotřelá talkshow s hvězdami českého motorsportu na Šumavě, ale nejen to.

Celý program je doprovázený multimediální projekcí, která doplňuje nejen probíraná témata. Na místě je k vidění autentická závodní technika. Pořádáme závod o pohár na profesionálních závodních simulátorech, k dispozici je také fotokoutek se speciálními závodními rekvizitami. Nechybí ani autogramiáda nebo soutěže o věcné ceny. Po celou dobu je k dispozici občerstvení s obsluhou.

Naším cílem je spojovat fanoušky motorsportu a vytvářet společné nezapomenutelné zážitky. Stěžejní je pro nás kontakt publika s hosty, takže je dostatek prostoru pro jakékoliv Vaše dotazy.

Často kladené otázky

Níže můžete nalézt odpovědi na nejčastější dotazy.
1Jak seženu vstupenky?
Nijak. Vstupenky se nedají nikde dopředu získat. Prostě doražte do Vacova a užijme si odpoledne. Vstupné je dobrovolné. Moc rádi Vás uvidíme!
2Kudy se dostanu dovnitř?
Do obecního sálu bude otevřený jediný vstup. Ten je z boku přilehlé restaurace a bude otevřený ve 13:00 v den konání Rallyshow Vacov. Vstup bude na místě označen, proto prosím následujte značení. Nevstupujte jiným vchodem.
3Kde můžu zaparkovat?
Parkovacích ploch je ve Vacově v dochozí vzdálenosti dostatek a zdarma. Zaparkovat se dá jednoduše na náměstí, u autobusového nádraží nebo na parkovišti u hřbitova. Prosíme o využití zmíněných parkovišť a zachování místních komunikací průjezdných.
4Kde můžu přespat?
Pakliže se rozhodnete s námi zůstat až do večerních hodin, je zde samozřejmě dostatek kapacit pro přespání. Některá dokonce přímo vedle obecního sálu. Pro bližší informace nás kontaktujte.
5Jaké bude téma příští Rallyshow Vacov?
Všechno o Rallyshow Vacov postupně zveřejňujeme zde na webové stránce. Ještě aktuálnější informace můžete najít na našich sociálních sítích, proto je doporučujeme sledovat. Veškeré informace postupně zveřejňujeme tak, jak je to možné. Prosíme o trpělivost.