Rallyshow Vacov 2021 je definitivně zrušena

  27. února 2021 9:42

  Tiskové zprávy

První ročník Rallyshow Vacov byl poslední uskutečněnou motoristickou událostí na území České republiky před vypuknutím pandemie Covid-19, která od března roku 2020 sužuje životy lidí po celém světě. V té době si každý dokázal jen těžko představit, jak daleko budou sahat následky, jež za sebou pandemie zanechá. Dosáhly až na druhý ročník Rallyshow Vacov, který nedovolují uspořádat.

Rallyshow Vacov 2021 se měla původně uskutečnit na přelomu února a března jako v předchozím roce. V plánu bylo další zajímavé motoristické téma, kterého se událost měla týkat a bohatý doprovodný program jako v loňském roce. Vzhledem k protiepidemickým opatřením ale nebylo možné událost v tomto termínu uspořádat. Aktuální nepříznivý vývoj epidemické situace však smetl ze stolu i plány pořadatelů odložit událost blíže začátku motoristické sezóny.

„Po pozitivních ohlasech na první ročník Rallyshow Vacov jsme začali prakticky hned vymýšlet koncept druhého ročníku. Měli jsme připravené další motoristické téma, kterého se měl druhý ročník týkat, oslovili jsme zajímavé hosty a připravovali znovu bohatý doprovodný program, avšak již začátkem roku 2021 jsme tušili, že v plánovaném termínu se nám Rallyshow Vacov 2021 pravděpodobně uspořádat nepodaří kvůli stále se zhoršující epidemiologické situaci. Uvažovali jsme o přesunu akce do jarního, předsezónního období, ale ani aktuální epidemiologické výhledy nejsou příznivé k uspořádání události, jako je ta naše, v dohledné době ve vnitřních prostorách. Respektujeme nařízení vlády a rozhodli jsme se Rallyshow Vacov pro letošek úplně zrušit, ačkoliv nás to mrzí,“ komentuje situaci šéfredaktor redakce I-Motorsport.cz, která pořádá Rallyshow Vacov, Lukáš Chum a dále doplňuje: „Současná nepříjemná situace, která postihuje celou Českou republiku, řadí motorsport až na druhé místo. Děkujeme za přízeň všem fanouškům, přejeme všem v této době zejména zdraví, buďme k sobě vzájemně ohleduplní a respektujme epidemiologická opatření, abychom se nejpozději na přelomu února a března roku 2022 mohli zase ve zdraví a bez jakýchkoliv opatření ve Vacově na Rallyshow setkat!“

Chcete-li se dozvědět o všech novinkách, sledujte Rallyshow Vacov na Facebooku: www.facebook.com/RallyshowVacov.

Dej vědět přátelům

Další aktuality

Sledujte nás a žijte motorsportem

Sledujte nás a žijte motorsportem

Sledujte nás a žijte motorsportem